Kontakt

SA Jõhvi Haigla | aadress: Jaama 34a, 41532 Jõhvi | registrikood: 90003522 | tegevusload: L04044; L04303

Amet Nimi Telefon E-mail
Registratuur (E-R 8:00-16:30, lõuna 13:00-13:30) +372 333 1100

registratuur@corrigo.ee

Hooldusosakond

+372 333 1108

+372 5562 0163

hooldus@corrigo.ee

Hooldusjuht +372 5562 0163

hooldus@corrigo.ee

Erihooldusosakond Tegevusjuhendajad +372 5562 0164

erihooldus@corrigo.ee

Rehabilitatsiooniteenuse juht +372 333 1112

rehabilitatsioon@corrigo.ee

Administraator-sotsiaaltöötaja Helina Geide +372 333 1112

helina.geide@corrigo.ee

Administratsioon
Juhatuse liige Tiiu Sepp +372 528 9364

tiiu.sepp@corrigo.ee

Finantsjuht Sirje Pikhoff +372 333 1116

sirje.pikhoff@corrigo.ee

Raamatupidaja-andmekaitsespetsialist Tatjana Mihhailova +372 333 1115

tatjana.mihhailova@corrigo.ee

Personalijuht Merle Kaljus +372 552 6928

merle.kaljus@corrigo.ee

Turundus-arendusjuht Evelin Kruusalu +372 5624 2708

evelin.kruusalu@corrigo.ee